İletişim Bilgileri

Image
Image
BİZ KİMİZ?

HAKKIMIZDA

Empol Elektrik, 1969 yılında elektrik mühendisleri olan Göksel İldeniz ve Abdullah Cingillioğlu tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu yıllarda şebeke ve taahhüt işleriyle uğraşılmış, devamında ise zamanın ihtiyacı olan ürün imalatlarına ağırlık vermişlerdir.

1970 yılında General Motor markasıyla birlikte elektrik motoru üretimine ve bunun yanında günümüzde kaçak akım rölesi olarak bilinen toprak akım kesici (elektronik can yeleği) üretimine başlamışlardır.

1978 yılına geldiğimizde ise zamanın voltaj problemleri çok baş gösterdiği için voltaj regülatörü imalatına geçmişlerdir. Bunun yanı sıra akü şarj redresörü, özel indüksiyon trafoları, izole trafolar, oto trafolar ve özel test varyakları gibi ürünlerin de üretimini yapmışlardır.

Günümüzde ise TAK Regülatör markası adı altında hala voltaj regülatörü ve transformator imalatına devam edilmektedir.

Yaptığımız tüm ürünlerimizin özelliklerinde önceliğimizi hep sağlamlık, yeterlilik, dayanıklılık, gerçek gücünü verebilecek ve tüketiciye uzun süre sorunsuz hizmet edebilecek şekilde belirliyoruz.

Geçmişten günümüze çalışmakta olan 10.000+ adet regülatörümüz ile birlikte sayısız kamu bankasına, kamu hastanelerine, akaryakıt istasyonlarına, fabrikalara, otellere, sitelere, konutlara, atölyelere ve elektrik firmalarına hizmet vermeye devam ediyoruz.

50+

YILLIK

DENEYİM!

SİZİN İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

ÜRÜNLERİMİZ

Bir Fazlı Voltaj Regülatörü

1.3 kVA'dan 50 kVA'ya kadar gücünün tamamını verebilen ve diğer markaların aksine daha kaliteli olan bakır sargı kullanılarak ürettiğimiz bir fazlı (monofaze) voltaj regülatörümüz.

Daha detaylı bilgi almak için + ikonuna tıklayınız.

+

Üç Fazlı Voltaj Regülatörü

7.5 kVA'dan 150 kVA'ya kadar gücünün tamamını verebilen ve diğer markaların aksine daha kaliteli olan bakır sargı kullanılarak ürettiğimiz üç fazlı (trifaze) voltaj regülatörümüz.

Daha detaylı bilgi almak için + ikonuna tıklayınız.

+
Scott AjansScott Ajans tarafından ❤️ ile tasarlanmıştır